شخصی سازی سفارش

پاسخ : ما آنرا در محلی داخل درب محصول در حالی قرار میدهیم که فقط و فقط وقتی محصول دریافت و درب محصول توسط تحویل گیرنده باز شد قابل رویت میباشد . بدین منظور درب تمام محصولات گلبیشه با هولوگرام مخصوص گلبیشه پلمپ میگردد

پاسخ : ما سایز عکس شما با توجه به کیفیت عکس ارسالی شما انتخاب میکنیم ولی حداکثر سایز عکس ۱۵*۱۰ سانتی متر میباشد .

پاسخ : در صورتی که عکس یا نوشته مغایرتی با شرع مقدس اسلام ، قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف اجتماعی فرهنگ ایرانی نداشته باشد ، این امر امکان پذیر میباشد .

ثبت و پیگیری سفارش

پاسخ : خیر ، ما گل های تازه و با طراوت رو از نزدیک ترین انبار گل گلبیشه به شهر مقصد ارسال می کنیم تا گلها در بهترین حالت به دست گیرنده برسند.

پاسخ : قطعا طبیعی ، گلبیشه فقط گلهای طبیعی تازه و با طراوت را تقدیم هم وطنان ایرانی میکند .

پاسخ : دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ، سابقه درخشان ، تجربه و محتوای غنی ما اولین قدم جهت اعتماد شما به ما میباشد . مسئله دیگر در تجربه افرادی است که محصولات ما را دریافت کرده اند . به قول بسیاری از آنها : ” کارهای تحویل شده شما از آنچه که در سایت نشان میدهید ، شکیل تر و دل پسند تر است .” تجربه و سابقه ما در تقدیم هزاران لبخند نشان دهنده این مطلب است که پرسنل آموزش دیده ما در سراسر کشور حداکثر تلاش خود را بکار بسته اند تا محصولات سفارش داده شده ، دقیقا در زمان مورد انتظار شما برای عزیزان تان ارسال شود .

پاسخ : خیر ، برای خرید از گلبیشه ثبت نام الزامی نیست ولی باعضویت در گلبیشه :

از قویترین سیستم یادآور مناسبت ها استفاده میکنید
پیگیری خرید و سوابق قبلی خود را به سادگی مدیریت میکنید
در جریان محصولات جدید و فروش های ویژه گلبیشه قرار میگیرید

پاسخ : در صورتی که ثبت نام کرده باشید از طریق سایت ابتدا وارد حساب کاربری خود میشوید ، ما سوابق سفارش شما را در هر مرحله گزارش میدهیم . در صورتی که ثبت نام نکرده اید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید . آنها شما را مطلع خواهند کرد .

پاسخ : ما توانایی تعویض سفارش شما قبل از ارسال سفارش و یا حتی در حین ارسال سفارش داریم . فقط اگر کالا به مقصد رسیده باشد از تعویض آن معذوریم . برای لغو سفارش نیز در صورتی که قبل از ارسال و یا حتی در حین ارسال با کارشناسان ما تماس بگیرید مقدور میباشد و فقط اگر سفارش به مقصد رسیده باشد از لغو آن معذوریم .

پاسخ : ما در بخش تحویل کالای گلبیشه برگه رضایت نامه ای از تحویل گیرنده ، دریافت میکنیم که حاکی کیفیت خدمات ما و تحویل به موقع و دقیق میباشد . درصورت درخواست سفارش دهنده ، آنرا از طریق پست الکترونیک برای شما ارسال میکنیم . علاوه بر این سیستم گلبیشه به صورت اتوماتیک تصویر کالای ارسالی را قبل از ارسال به ایمیل شما ارسال خواهد کرد .

پاسخ : بله ، برای ارسال کالا برای چند ساعت آینده لازم است با پشتیبانی گلبیشه در تماس باشید و یا بصورت انلاین سفارش خود را ثبت کنید .

شرایط استفده از بن تخفیف گلبیشه

پاسخ : گلبیشه به رسم تشکر از اعتمادی که به ما داشته اید به تمام مشتریان بعد از تحویل سفارششان به مخاطب ، بن تخفیف برای خرید بعدی اهدا میکند که همراه با تصویر محصول ارسالی به ایمیل شما ارسال میشود .

برای استفاده از کد تخفیف گلبیشه ، کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس از بررسی جزئیات سفارش خود در قسمت ثبت کوپن تخفیف کد مربوطه را وارد نموده و گزینه اعمال تخفیف را انتخاب نمائید. مبلغ کد تخفیف از مبلغ نهایی سفارش کسر خواهد شد.

-لطفا در هنگام ورود کد تخفیف از صحت ورود کد اطمینان حاصل نمایید.
-کد تخفیف فقط یک بار قابل استفاده می باشد.
-کد تخفیف شامل کالاهای حراج نمیشود
-در هر ثبت سفارش امکان ترکیب دو یا چند کد تخفیف وجود دارد.
-مبلغ کد تخفیف از مبلغ قابل پرداخت سفارش شما کسر خواهد شد.
-لطفاً توجه داشته باشید هر کد تخفیف اعتبار زمانی مشخصی دارد و بعد از تاریخ آن کد تخفیف قابل استفاده نمیباشد

پاسخ : به ۳ دلیل زیر ممکن است بن تخفیف شما عمل نکند :

  • اعتبار بن تمام شده باشد .
  • محدودیت دفعات استفاده از بن شما تمام شده باشد.
  • کالاهای حراج شامل بن تخفیف نمیشوند .

نحوه تحویل سفارش

پاسخ : پرسنل مجرب و کارآزموده گلبیشه در اقصی نقاط کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند و کالای سفارش داده شده توسط شما را با احترام و حسن برخورد و به موقع به مقصد تحویل میدهند .

پاسخ : با توجه به وضعیت مکانی و فاصله مقصد از مراکز اصلی استان و جابجایی درون شهری و نوع خدمات ، هزینه اندکی بابت ارسال سفارش دریافت میشود که در زمان ثبت سفارش مشاهده میشود .

پاسخ : بله ، سیستم قوی ارسال گلبیشه مفتخر است که تمام نواحی ایران را پوشش میدهد ، حتی در صورتی که نام شهر مقصد شما در لیست انتخابی هنگام درج سفارش وجود نداشت ، بازهم امکان ارسال وجود دارد . در این صورت برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید